MK28 FK21+23

MK28 FK21+23 28 / 34

ПРО ПРОЄКТ Всі проекти
2023
Всі меблі виготовлені індивідуально під потреби клієнта з урахуванням побажань дизайнера.
2023
Автор проєкта:
Площа: 36 м2
Локація: м. Київ
01
Починаємо огляд квартири з об'єднаної зони вітальні та кухні.
Світлі спокійні тона деревоподібних фасадів кухні ідеально поєднуються з ТВ тумбою та диваном у центрі кімнати. Додали об'єму кімнати за рахунок декоративних панелей та фасадів з графітового скла на стінах.
02
Лаконічність та мінімалізм в кожному елементі меблів додає простору свіжого повітря.
03
Ідеально спланована спальна кімната, де ми розмістили гардероб та спеціально створили окреме робоче місце - консольну полицю з роз'ємами під розетки для комфортної роботи за ноутбуком.
04
За ліжком розмістили МДФ панелі та додали підсвітку для створення інтимної атмосфери. Замість звичайних тумб ми зробили консольні металеві полиці, які естетично підкреслюють світлі тони кімнати та виконують основну роль тумб.
05
В санвузлі розміщені пральна та бойлерна за прихованими фасадами шафи. Також зручна консольна шафа з дзеркальним фасадом у поєднананні з консольною тумбою ергономічно та правильно доповнюють простір.

Більше про
виробництво МК

Детальніше

Виготовлюємо корпусні та м’які меблі по індивідуальному дизайну клієнта, з урахуванням усіх побажань замовника. Надаємо повний спектр послуг з умеблювання інтер‘єру: проектування меблів, розробка креслень, замір приміщення, виготовлення виробів, доставка, збірка та монтаж.

Заявка на прорахунок

Для прорахунку індивідуального замовлення, заповніть поля та завантажте свій проект або дизайн, якщо він у вас є. Ми опрацюємо вашу заявку і зв'яжемося з вами протягом 2-х годин.

Введіть ваше ім’я
Телефон введено невірно
E-mail адресу введено невірно
розміром до 18 Мб
Спасибо,
ваша заявка принята!
Мы свяжемся с вами в ближайшее время
Внимание!
Мы сожалеем, но система проверки Google
посчитала вас ботом.
Предлагаем написать нам в мессенджер
или позвонить на (099) 45-44-500