Матеріали

Матеріали

Головне — всередині.

Розповімо про те, що звичайний клієнт не завжди може побачити, а саме — якість та екологічність матеріалів, з яких виготовляється виріб у ваш дім.
Ми виготовляємо не просто меблі, ми створюємо кастомні предмети інтер’єру по дизайну клієнта з сертифікованих та екологічних матеріалів, які повністю відповідають ідеям та філософії наших замовників.
01

ДЕРЕВО ТА ФАНЕРА
При виготовленні корпусних та м’яких меблів, ми використовуємо деревину хвойних порід від сертифікованих FSC постачальників.
Адже нам важливо підтримувати глобальну стратегію Forest Stewardship Council: при вирубуванні одного дерева, лісова опікунська рада, висаджує два нових.

У виробництві саме м’яких меблів ми обираємо фанеру марки ФК найвищого сорту.
02
Клей
Для склеювання дерев’яних та фанерних частин каркаса ми використовуємо клей Kleiberit (Німеччина);
Для обклеювання каркасу латексним пінополіуретаном —  клей фірми Sefox (Туреччина),
тому що він є безпечним для здоров’я людини та навколишнього середовища.
03
Пінополіуретан
Підбираємо всі параметри майбутнього виробу індивідуально для кожного клієнта.
І тому для підвищеного комфорту, використовуємо латексний пінополіуретан різної жорсткості та м‘якості – HR3018, HR3535, HR5535, EL2504, HL2860, HS2012, HS3530 та інші.
04
МДФ та ДСП
Для виготовлення корпусних меблів використовуються плитні матеріали європейських виробників – Egger, Saviola, Cleaf, Kaindl та інші. Лакофарбові матеріали провідних світових виробників – Adler, Sayerlack, LTL та інші. 
05
ФУРНІТУРА
Використовуємо фурнітуру для виготовлення корпусних меблів австрійського виробництва – Blum, та німецького – Hettich, Hafele. Для м’яких меблів – Stalmot.
06
ОБИВКА
В якості обивочних матеріалів ми використовуємо тканини європейських та турецьких виробників, з найвищими показниками зносостійкості та спеціальними негорючими та гідрофобними пропитками для надійності, комфорту та безпеки наших клієнтів. 
07
ЦІННІСТЬ БРЕНДУ – ЕКОЛОГІЧНІCТЬ
Для максимально комфортної та безпечної атмосфери вдома важливо, щоб матеріали всередині меблів були натуральними та сертифікованими.

Про екологічність можемо говорити нескінченно, головне – це мати підтвердження словам. І тому Меблеве Ательє “МК”, за потребою, надає затверджені сертифікати відповідності кожному клієнту.

З повагою, Кузнецов Микита, засновник та директор Меблевого Ательє МК.

Заявка на прорахунок

Для прорахунку індивідуального замовлення, заповніть поля та завантажте свій проект або дизайн, якщо він у вас є. Ми опрацюємо вашу заявку і зв'яжемося з вами протягом 2-х годин.

Введіть ваше ім’я
Телефон введено невірно
E-mail адресу введено невірно
розміром до 18 Мб
Спасибо,
ваша заявка принята!
Мы свяжемся с вами в ближайшее время
Внимание!
Мы сожалеем, но система проверки Google
посчитала вас ботом.
Предлагаем написать нам в мессенджер
или позвонить на (099) 45-44-500