МК15 EuReCa

МК15 EuReCa 15 / 34

ПРО ПРОЄКТ Всі проекти
2021
Особливий проєкт - медичний діалістичний ценрт EuReCa, тому м'які меблі ми виготовили з урахуванням усіх вимог та санітарних норм.
2021
Автор проєкта:
Площа: 200м2
Локація: м. Київ
01
Особливий проєкт - медичний діалістичний ценрт EuReCa, тому м'які меблі ми виготовили з урахуванням усіх вимог та санітарних норм.
02
А саме, для обивки використали екошкіру з високим рівнем стійкості до дезинфекції поверхонь. Наповнення всередині виробів - латексний пінополіуретан, екологічно чиста фанера та масив натурального дерева, що пройшли сертифікацію.
03
Створили за дизайном Вікторії Файнблат складну конструкцію двостороннього дивану в зоні очікування та доповнили круглими мобільними пуфами.

Більше про
виробництво МК

Детальніше

Виготовлюємо корпусні та м’які меблі по індивідуальному дизайну клієнта, з урахуванням усіх побажань замовника. Надаємо повний спектр послуг з умеблювання інтер‘єру: проектування меблів, розробка креслень, замір приміщення, виготовлення виробів, доставка, збірка та монтаж.

Заявка на прорахунок

Для прорахунку індивідуального замовлення, заповніть поля та завантажте свій проект або дизайн, якщо він у вас є. Ми опрацюємо вашу заявку і зв'яжемося з вами протягом 2-х годин.

Введіть ваше ім’я
Телефон введено невірно
E-mail адресу введено невірно
розміром до 18 Мб
Спасибо,
ваша заявка принята!
Мы свяжемся с вами в ближайшее время
Внимание!
Мы сожалеем, но система проверки Google
посчитала вас ботом.
Предлагаем написать нам в мессенджер
или позвонить на (099) 45-44-500